۱۳۹۹/۱۱/۰۴

نشست مشترک مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان با وزیر راه و شهرسازی

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان به تشریح اقدامات خود به منظور رفع مشکلات این شرکت و صنعت هوانوردی کشور پرداخت. به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، مهدی قادری اعلام کرد: در شرایطی که دشمن جنگ اقتصادی همه‌ جانبه علیه کشورمان راه انداخته ، شیوع بیماری کووید  ۱۹ و کاهش چشمگیر مسافرت های هوایی بر مشکلات ایرلاین های داخلی افزوده است.
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

آپادانا سرام – شکوه هنر ایرانی

تولید کنندگان کاشی و سرامیک استان قزوین به پشتوانه هنر ایرانی، این روز‌ها توانسته اند در بازار جهانی حضور موفقی داشته باشند.   به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، علی بابایی مدیرعامل شرکت آپادانا سرام در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: این صنعت نتوانسته آن طور که باید و شاید جایگاه خودش را در اقتصاد کشور پیدا کند.
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

رفع موانع تولید تجهیزات ایمنی راه ها در دستور کار قرار گیرد

استاندار البرز روز دوشنبه در بازدید از شرکت ساخت تجهیزات ایمنی راه های کشور مستقر در شهرستان فردیس ، دستور داد تا رفع موانع تولید این شرکت بزرگ در دستور کار قرار گیرد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷

با دستور رییس جمهور چهار واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه سهلان افتتاح شد

آییین افتتاح و بهره برداری از چهار واحد صنعتی و تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سهلان به‌ شکل ویدیو کنفرانسی به دستور رییس جمهوری در چهل و یکمین هفته از افتتاح‌ طرح‌های ملی برگزار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷

نشست مشترک شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و گمرک جمهوری اسلامی با هدف توسعه و گسترش فعالیت‌های گمرکی

سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در نشست مشترک کاری با معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران بر توسعه فعالیت ها و ادامه روند استقرار در گمرکات جدید، تأکید کرد.