۱۳۹۹/۱۰/۲۷

با دستور رییس جمهور چهار واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه سهلان افتتاح شد

آییین افتتاح و بهره برداری از چهار واحد صنعتی و تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سهلان به‌ شکل ویدیو کنفرانسی به دستور رییس جمهوری در چهل و یکمین هفته از افتتاح‌ طرح‌های ملی برگزار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷

نشست مشترک شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و گمرک جمهوری اسلامی با هدف توسعه و گسترش فعالیت‌های گمرکی

سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در نشست مشترک کاری با معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران بر توسعه فعالیت ها و ادامه روند استقرار در گمرکات جدید، تأکید کرد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۳

حفظ و ارتقاء برند ملی پگاه و بازدهی مناسب برای ذینفعان، رسالت اصلی شرکت صنایع شیر ایران و مورد انتظار صندوق بازنشستگی کشوری است

با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در شرکت پگاه، ۲۵محصول جدید، پرتال جامع پگاه و شعار تازه این شرکت رونمایی شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

توضیحات مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا درباره وضعیت شرکت‌های این هلدینگ

دکتر عظیمی پور، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در واکنش به گزارش سایت نود اقتصادی که مدعی شده بود ۱۲ شرکت این هلدینگ در سال ۱۳۹۸ زیان ده شده بودند توضیحاتی ارایه داد و تاکید کرد : از ۱۲ شرکتی که در گزارش فوق به عنوان شرکت‌های زیان ده اعلام شدند، ۵ شرکت در نیمه نخست ۱۳۹۹ سودده شدند و ۶ شرکت کاغذی‌مان را نیز منحل کردیم.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

توسعه فعالیت ها و مشارکت در سرمایه گذاری در پایانه های ریلی کشور

سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در نشست مشترک کاری با معاون بهره برداری، سیر و حرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران بر رفع مشکلات و توسعه فعالیت ها و مشارکت در سرمایه گذاری در پایانه های ریلی کشور، گفت‌وگو کرد.