۱۴۰۰/۰۱/۲۵

ثبت رکوردی جدید در تولید و فروش شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر

شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر در سال گذشته موفق به ثبت رکورد در تولید و فروش گردیده است. به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا،مهدی کاملی مدیرعامل شرکت صنایع کاغذسازی قائم شهر گفت: شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر در سال ۹۹ نسبت به سالهای گذشته شاهد رشد معادل ۶۰ درصدی در تولید  و ۱۰۰ درصدی در فروش بوده است .
۱۴۰۰/۰۱/۲۵

رشد ۱۰ درصدی وزنی صادرات پگاه

صادرات ۱۰ درصد و فروش داخلی شرکت صنایع شیر ایران ۴/۲ درصد، از نظر وزنی، رشد کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، عبداله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران با اعلام این مطلب افزود: پگاه در سال ۹۹ در حوزه‌های دریافت شیرخام نیز، به رکورد قابل توجهی، دست یافت.
۱۴۰۰/۰۱/۲۴

دیزین گل‌باران می‌شود

با همکاری اداره‌کل‌ میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز، سرمایه‌گذار بومی، هتل جهانگردی دیزین و مجموعه‌های وابسته با کاشت ۱۲میلیون گل لاله، دیزین برای یک رویداد بین‌المللی گردشگری آماده می‌شود.
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

صادرات ۸۴هزار تن «محصولات لبنی پگاه» در سال ۹۹/ پگاه در جایگاه اول صادرکنندگان لبنیات در کشور قرار دارد

شرکت صنایع شیر ایران می‌تواند از ظرفیت تفاهم‌نامه‌های بین سازمان ملی استاندارد با کشورهای مختلف برای صادرات بیشتر استفاده کند.
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

فروشگاه آنلاین کفش ملی یک ساله شد

آقامعلی سلطانی، مدیرعامل شرکت کفش ملی در سال روز راه اندازی فروشگاه آنلاین این شرکت گفت: با آغاز همه‌گیری این ویروس ضروری بود تا کفش ملی در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود در برابر سلامت جامعه هر چه بیشتر این امکان را فراهم آورد تا مشتریان کفش ملی بدون نگرانی از ابتلا به بیماری بتوانند از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوند.
۱۴۰۰/۰۱/۱۸

برای رفاه بازنشستگان باید سوددهی شرکت ها افزایش یابد

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا گفت:در سال جدید صندوق بازنشستگی از ما انتظار پرداخت سود بیشتر دارد و برای این امر باید همه شرکت ها بیشتر تلاش کنند تا بازنشستگان عزیز ما در رفاه باشند.