۱۴۰۰/۰۶/۲۸

بهره برداری بهینه از آزادراه شرق سپاهان با انتقال برق به تقاطع نطنز

شرکت تجهیزات ایمنی راهها با انعقاد قراردادی در زمینه نصب تجهیزات حفاظ فنی و خدمات ایمنی قطعات ۱و ۲ آزادراه شرق سپاهان نقش بسزایی در ایمن سازی پروژه و هدایت ترافیک عبوری داشته است.
۱۴۰۰/۰۶/۲۸

اهمیت سلامت مردم برای دولت سیزدهم/ ضرورت افزایش سرانه مصرف شیر و سایر محصولات لبنیاتی در کشور

معاون اول رییس جمهور به همراه وزیر صمت ظهر جمعه با حضور در شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران از بخش‌های مختلف این مجتمع بزرگ لبنی بازدید کرد.
۱۴۰۰/۰۶/۲۴

آبدرمانی محلات میزبان دوباره «رالی بزرگ بازنشستگان کشوری»

اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در فراخوانی اعلام کرد: دومین رالی بزرگ بازنشستگان زیرپوشش این صندوق ویژه استان مرکزی به همراه خانواده  اول و دوم مهرماه امسال از شهر اراک به مقصد آبدرمانی محلات برگزار می‌شود.
۱۴۰۰/۰۶/۲۳

بازگشت ضریب اشغال هتلها به میانگین ۶٠ درصد/ روزهای خوب گردشگری در راه است

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی شنبه ٢٠ شهریور ۱۴۰۰ در نشست شورای معاونین گفت: بازگشت ضریب اِشغال هتلها به میانگین ۶٠ درصد نویدبخش آغاز روزهای خوبی برای گردشگری است، لذا برای میزبانی شایسته از مهمانان باید با استفاده از ظرفیت اساتید بنام، وبینارهای آموزشی، برای مدیران برگزار شود.
۱۴۰۰/۰۶/۱۴

اجرای طرح پایش، ساماندهی، بهبود و نظارت در راستای ارتقاء سطح ایمنی در شرکت‌ها و شعب انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

مدیر عامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در نشست ویدئو کنفرانس با مدیران عامل شرکت‌های تابعه در پیشبرد اهداف طرح پایش، ساماندهی، بهبود و نظارت معاونت عملیات تاکید کرد.
۱۴۰۰/۰۶/۱۴

تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا پنج ساله شد

شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا با اراده صندوق بازنشستگی کشوری و تصمیم هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱، تاسیس و اهداف خود را به طور خلاصه در ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت در دنیای تجارت الکترونیک تعریف کرد. این شرکت بعد از گذشت ۵ سال دارای واحدهای مختلف تجاری فنی است که هر واحد متشکل از نیروهای متخصص و مدیران با تجربه است.