۱۳۹۹/۱۰/۲۷

با دستور رییس جمهور چهار واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه سهلان افتتاح شد

آییین افتتاح و بهره برداری از چهار واحد صنعتی و تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سهلان به‌ شکل ویدیو کنفرانسی به دستور رییس جمهوری در چهل و یکمین هفته از افتتاح‌ طرح‌های ملی برگزار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷

نشست مشترک شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و گمرک جمهوری اسلامی با هدف توسعه و گسترش فعالیت‌های گمرکی

سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در نشست مشترک کاری با معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران بر توسعه فعالیت ها و ادامه روند استقرار در گمرکات جدید، تأکید کرد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

لزوم همکاری و تعامل مرکز نوآوری صبا با کارخانه نوآوری تهران/ استارت آپ ها ابزار نوینی برای خدمت رسانی به مردم

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از کارخانه نوآوری آزادی تهران بر لزوم همکاری و تعامل مرکز نوآوری صبا با کارخانه نوآوری تهران و استفاده از ظرفیت های این مجموعه به منظور خدمت رسانی هرچه بهتر به ذینفعان صندوق تاکید کرد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۳

حفظ و ارتقاء برند ملی پگاه و بازدهی مناسب برای ذینفعان، رسالت اصلی شرکت صنایع شیر ایران و مورد انتظار صندوق بازنشستگی کشوری است

با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در شرکت پگاه، ۲۵محصول جدید، پرتال جامع پگاه و شعار تازه این شرکت رونمایی شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

انتخابات نماینده کارکنان شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا برگزار شد

آیین انتخابات نماینده کارکنان شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، آیین انتخابات نماینده کارکنان صبح امروز  با حضور نماینده اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران، مدیران و کارکنان شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات هلدینگ آتیه صبا برگزار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

توضیحات مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا درباره وضعیت شرکت‌های این هلدینگ

دکتر عظیمی پور، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در واکنش به گزارش سایت نود اقتصادی که مدعی شده بود ۱۲ شرکت این هلدینگ در سال ۱۳۹۸ زیان ده شده بودند توضیحاتی ارایه داد و تاکید کرد : از ۱۲ شرکتی که در گزارش فوق به عنوان شرکت‌های زیان ده اعلام شدند، ۵ شرکت در نیمه نخست ۱۳۹۹ سودده شدند و ۶ شرکت کاغذی‌مان را نیز منحل کردیم.