در راستای فسادستیزی و بهبود رویکرد نظارتی؛

سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری آماده دریافت گزارشات مردمی بازنشستگان گرامی می باشد

همراستا با تاکیدات ریاست محترم جمهور، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر تقویت فسادستیزی و بهبود رویکردهای نظارتی، سامانه «نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری» آماده دریافت گزارش های مردمی عموم مردم و بویژه بازنشستگان معزز نسبت عملکرد نادرست یا تخلف صورت گرفته در هریک از بخش های مرتبط با صندوق بازنشستگی کشوری یا شرکت های زیرمجموعه می باشد.

پیام تبریک دکتر تاجیک مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

دکتر حسن تاجیک، مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در پیامی فرا رسیدن روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به بازنشستگان معزز و خانواده های محترم ایشان تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: نهاد خانواده به عنوان بنیان اصلی شکل گیری جامعه سعادتمند و تاثیرگذارترین نهاد تربیتی در پرورش سرمایه های انسانی از نقش کلیدی برخوردار است و همواره از سوی بزرگان دین بر استحکام و سلامت آن تأکید شده است.

عرضه شیر پگاه با قیمت ویژه حمایتی

شرکت صنایع شیر ایران در اقدامی مؤثر، بطری ۹۴۶ گرمی شیر پرچرب ۳.۲درصد خود را با قیمت ۲۰ هزار تومان روانه بازار کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به نقل از روبط عمومی شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، بطری شیر پرچرب ۳.۲درصدی ESL خود را از ۳۱ اردیبهشت‌ماه نسبت به هفته قبل از آن، ۷ هزار تومان ارزانتر به مصرف‌کننده عرضه کرد.
با حضور وزیر آموزش و پرورش طرح تغذیه رایگان آغاز شد:

توزیع شیر غنی شده پگاه در مدارس کم برخوردار

طرح اولیه تغذیه رایگان دانش آموزی (باغ)، با توزیع شیر غنی شده پگاه، نان غنی شده، خرما و گردو در مدارس مناطق کم برخوردار استان البرز آغاز شد.
در راستای مسئولیت اجتماعی صنایع شیر ایران انجام شد:

ارسال شیرخشک نوزاد پگاه به مناطق سیل زده کشور

با مشارکت شرکت شیرخشک نوزاد پگاه، یک تن شیرخشک با نشان «لاکتومیل» به مناطق سیل زده کشور اعطا شد. به گزارش روابط عمومی هلدینگ آتیه صبا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، حمید خدایی مدیرعامل شرکت شیرخشک نوزاد پگاه با اعلام این خبر افزود: در این اقدام شیرخشک با تخفیفات ویژه به مناطق سیل زده رودبار جنوب و زاهدان ارسال شد.