جستجو در این سایت

پرسی ایران گاز

زمینه فعالیت: تولید گاز مایع
 
شماره ثبت: 6099
 
مالکیت هلدینگ: 50%
 
مالکیت گروه صندوق: 50%
 
سال تاسیس: 1337
 
تلفن:
 
وب سایت:
پرسی ایران گاز

شرکت پرسی گاز نیز درتاریخ ۱۸ شهریورماه ۱۳۳۸ به صورت ” سهامی خاص” تحت شماره ۶۸۷۷ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی در تهران به ثبت رسید و مرکز اصلــی آن درخیابان قائم مقام فراهانی ـ‌روبروی خیابان جم ـ نبش کوچه فریور پلاک ۱/۹۰ قرار داشت.این شرکت دارای ۱۷ شرکت فرعی و ۱۰ منطقه وابسته در نقاط مختلف کشور بوده که ۲۰ منطقه از مناطق آن دراجرای مصوبات صاحبان سهام تا قبل از تشکیل شرکت پرسی ایران گاز با ۱۴ شرکت از شرکتهای فرعی ایران گاز، هم افزا شدند.
در حال حاضر شرکت پرسی ایران گاز (سهامی خاص) به عنوان بزرگترین شرکت توزیع کننده گازمایع در ایران با برداشت ماهانه ۷۰ هزارتن گازمایع از مبادی پالایشگاه و حمل به محل های مصرف، دارای ۵۲ درصد بازار مصرف و بیش از ۲۰ میلیون مصرف کننده است و ضمن عرضه گازمایع صنعتی ، تجاری و خانگی در اوزان مختلف به صورت مظروف و غیر مظروف، همچنین تأمین گاز مورد نیاز صنایع کاشی و سرامیک، چینی سازی، بیمارستان ها، رستوران ها، پادگان ها، دامداری ها، مرغداری ها و … در طی بیش از نیم قرن کوشیده است با ارتقاء کیفی عرضه خدمات به مصرف کنندگان در راستای تحقق اصل مشتری مداری، موجبات رضایتمندی آنان را فراهم نماید. در این راستا ایجاد دفاتر خدمات مشترکین و سرویس پاسخگویی شبانه روزی به مصرف کنندگان، توزیع سیلندر ۱۱ کیلویی گازمایع با شیر سیلندر پلمپ شده به منظور جلب اطمینان مصرف کننده در انجام تست های لازم ایمنی بر روی سیلندر، بازسازی و ایمن سازی سالانه صد ها هزار سیلندر ۱۱ کیلویی گازمایع و انهدام هزاران سیلندر و شیر سیلندر فرسوده از بارز ترین فعالیت های این شرکت به حساب می آید.
موضوع فعالیت شرکت پرسی ایران گاز (سهامی خاص) و شرکتهای فرعی آن عمدتا”در زمینه های عملیات ، بازرگانی ، صنعتی ، خدماتی مرتبط باگازمایع وفرآورده های گازی ، همچنین تولید و تعمیر انواع سیلندر گاز می باشد.

ضمنا”‌شرکت پرسی ایران گاز دارای دوکارخانه تولید و تعمیر سیلندر در تهران و قزوین بوده و در سال بیش از۲۵۰ هزار عدد سیلندر نو تولید می کنند و نزدیک به ۵۰۰ هزار عدد سیلندر گازمایع را تعمیر می نمایند. همچنین سه کارخانه تعمیر سیلندر در شهرهای تبریز، شیراز و مشهد نیز راه اندازی شده و برابر استاندارد های لازم اقدام به تعمیر سیلندر با ظرفیت سالانه مجموعا ۳۰۰ هزار سیلند می نمایند.

شرکت پشتیبانی و خدمات مهندسی یکی دیگر از شرکت های پرسی ایران گاز است که در راستای اهداف شرکت، با ارائه راهکارها و طرح های فنی و اطلاعاتی در مسیر اتکای به صنایع داخلی، قطعات مورد نیاز خود و صنایع گاز را در داخل کشور و به دست صنعتگران ایرانی به تولید انبوه رسانده و به شکوفایی بخشی از صنایع میهن عزیزمان همت گماشته است.

جدول مشخصات نمایندگان حقوقی آتیه صبا در هیأت مدیره

نام و نام خانوادگی سمت به نمایندگی از وضعیت
عبدالرضا صادقی عضو هیأت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری غیرموظف
محسن رئیسی عضو هیأت مدیره سرمایه‌گذاری آتیه صبا غیرموظف