جستجو در این سایت

آپاداناسرام

زمینه فعالیت: صنعت کاشی و سرامیک
 
شماره ثبت: 193006
 
مالکیت هلدینگ: 53%
 
مالکیت گروه صندوق: %
 
سال تاسیس: 1381
 
تلفن: 02184310000
 
وب سایت:
آپاداناسرام

شرکت آپاداناسرام در سال ۱۳۸۱ با همین نام و به صورت سهامی خاص با شماره ۱۹۳۰۰۶ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید و به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ سال ۱۳۸۴نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل گردید.

محل تاسیس کارخانه در جاده بوئین زهرا به قزوین شامل زمینی به وسعت ۱۲۷ هکتار و سالن های صنعتی به وسعت ۲۱ هکتار بوده و از نظر نزدیکی به منابع تامین مواد اولیه و همچنین بازارهای مصرف داخلی و خارجی، دارای موقعیتی استثنایی میباشد.

عملیات اصلی شرکت تولید انواع مختلف کاشی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا است. ظرفیت اسمی شرکت تولید ۳۰ میلیون متر مربع انواع کاشی دیواری لعابدار دوبار پخت، کاشی پرسلانی بدون لعاب (کاشی گرانیتی) و کاشی پرسلانی لعابدار میباشد. شرکت آپاداناسرام با تولید این حجم کاشی در رده بزرگترین تولیدکنندگان جهانی کاشی قرار میگیرد و با اجرای طرح توسعه قادر به تولید ۵۰ میلیون متر مربع کاشی در سال خواهد بود.

ظرفیت تولید در نظر گرفته شده برای هریک از سه گروه محصولات عنوان شده عبارت است از:کاشی پرسلانی لعابدار ۰۰۰، ۰۰۰ ،۱۰ متر مربع در سال
کاشی پرسلانی بدون لعاب ۰۰۰، ۰۰۰، ۱۰ متر مربع در سال
کاشی دیواری لعابدار دوبار پخت ۰۰۰، ۰۰۰، ۱۰ متر مربع در سال

طرف خارجی شرکت در زمینه تامین تکنولوژی و ماشین آلات، شرکت SACMI ایتالیا می‌باشد. این شرکت یکی از بزرگترین ماشین سازان در صنعت سرامیک دنیا است که در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده و شامل ۳۱ شرکت در سطح جهان با فروشی بالغ بر ۶۰۰ میلیون یورو در سال است. کل ماشین آلات نصب شده در آپاداناسرام از نظر وزنی معادل حدود ۱۶۵۰۰ تن می‌باشد.

آدرس: تهران، خیابان ملاصدرا، بعد از چهارراه شیخ بهایی، خیابان گلدشت، بن بست گلدشت اول، شماره ۸، شرکت آپاداناسرام
فکس: ۸۸۰۶۱۹۴۶-۰۲۱