افتتاح آزادراه شرق سپاهان حاصل اقدامات دولت و صندوق بازنشستگی کشوری است

استاندار اصفهان گفت:

افتتاح آزادراه شرق سپاهان حاصل اقدامات دولت و صندوق بازنشستگی کشوری است

استاندار اصفهان گفت: امید است با تلاش و اقدامات کلان ملی، کریدور شمال به جنوب کشور نیز به اتمام برسد، همچنین این پروژه در توسعه گردشگری استان نیز تأثیرگذار خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا،  عباس رضایی در حاشیه افتتاح آزادراه شرق اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آلودگی هوا یکی از مسائل اصلی استان اصفهان است، یکی از اقداماتی که برای حل این مسأله انجام شد، انجام این پروژه بود که حجم ترافیک را از این قسمت کم می‌کند.

استاندار اصفهان ادامه داد: به دلیل اینکه تریلرها و ماشین‌هایی که به سمت جنوب کشور می‌روند از منابع مهم آلودگی شهر اصفهان بودند، این پروژه باعث کاهش آلودگی اصفهان خواهد شد.

وی تصریح کرد: در همین راستا از سال ۱۳۸۲ این پروژه آغاز شده که تا سال ۱۳۸۵ تنها ده درصد پروژه انجام شد و در این دو دولت از سال ۹۵ با اقدام صندوق بازنشستگی کشور رونق بهتری گرفت و به نتیجه رسید.

رضایی عنوان کرد: این طرح مسائل و مشکلات فراوانی در این دو سال داشت که به اختلافات زیادی منجر شد اما با تشکیل جلسات بسیار متعدد و زحمات همکاران این مسائل مرتفع شد و پروژه پیشرفت کاری خوبی را به خود گرفت‌ تا امروز شاهد افتتاح آن باشیم.

استاندار اصفهان گفت: در این پروژه هدف کاهش تلفات جاده‌ای و ایمنی سفر را هم داشته‌ایم که طی پیش‌بینی انجام شده توسط کارشناسان این تلفات تا ۱۵ درصد کاهش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: کاهش مصرف سوخت و از همه مهمتر سلامت مردم، مسأله اصلی برای ماست که بارها هم گفته‌ایم سلامت مردم را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنیم به همین دلیل مسأله کاهش تصادفات یکی دیگر از معیارهای ماست.

رضایی ابراز داشت: امید است با تلاش و اقدامات کلان ملی، کریدور شمال به جنوب کشور نیز به اتمام برسد، همچنین این پروژه در توسعه گردشگری استان نیز تأثیرگذار خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.