مدیرعامل گروه صنعتی ملی : نفس های کفش ملی در ۱۰۰ شهر دیگر تازه خواهد شد

مدیرعامل گروه صنعتی ملی : نفس های کفش ملی در ۱۰۰ شهر دیگر تازه خواهد شد

مدیرعامل گروه صنعتی ملی از آغاز طرح توسعه شبکه فروشگاهی کفش ملی خبر داد و گفت: کفش ملی هم اکنون با حدود ۲۴۰ فروشگاه در تمامی استان‌ها، بزرگترین زنجیره فروشگاهی کفش کشور را در اختیار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، کفش ملی هم اکنون با حدود ۲۴۰ فروشگاه در تمامی استان‌ها، بزرگترین زنجیره فروشگاهی کفش کشور را در اختیار دارد که همگی این فروشگاه‌ ها در بهترین موقعیت های مکانی در زمان خود احداث شده اند اما با توجه به تغییرات صورت گرفته در الگوی توسعه شهرها و نیازهای ایجاد شده مصرف کنندگان در نقاط دیگر، لازم است تا متناسب با نام و نشان ملی،‌ شبکه فروشگاهی خود را گسترش دهد.

نصیری با اشاره به اینکه فاز اول این طرح توسعه، طی ۹ ماه آینده به پایان خواهد رسید گفت: با برنامه ریزی ‌های صورت گرفته ۱۰۰ نمایندگی جدید فروش در این طرح به شبکه فعلی فروش افزوده خواهد شد تا فاصله شهروندان به فروشگاه های ما کمتر از پیش شود.

وی درباره شروط انتخاب شهرها برای دریافت نمایندگی کفش ملی گفت: این نمایندگی ‌ها همگی در شهرهایی که بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت داشته باشند واقع خواهد شد.

نایب رییس هیات مدیره گروه صنعتی ملی تاکید کرد:‌ بدیهی است که تمام استانداردهای سخت‌گیرانه ملی در عرضه محصولات برای این ۱۰۰ نمایندگی نیز اعمال خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ملی با اشاره به اهمیت بالای کیفیت در محصولات کفش ملی تاکید کرد: اولین و مجهزترین آزمایشگاه صنعت کفش کشور در اختیار کفش ملی است و کنترل کیفیت کفش ملی همواره یکی از عرصه‌های مباهات این نشان دیرین بوده است

نصیری همچنین اعلام کرد: در طرح گسترش شبکه فروش کفش ملی، بالابردن تنوع و بروز آوری محصولات برای تامین نیاز طیف وسیع‌تری از سلایق جامعه نیز در حال اجراست.

مدیرعامل گروه صنعتی ملی همچنین تاکید کرد: موازی با گسترش فروشگاه‌های فیزیکی ، بالابردن ظرفیت فروشگاه آنلاین نیز برای ارائه هر چه بهتر و با کیفیت تر خدمات فروش آنلاین در فروشگاه نوپا و مجازی کفش ملی صورت خواهد گرفت.

نصیری درپایان با بیان اینکه اعطای نمایندگی کفش ملی ضوابط خاصی دارد گفت: جزییات طرح توسعه فروشگاهی در سایت رسمی شرکت به آدرس mellishoes.ir آمده است و علاقمندان می توانند با مراجعه به آن برای دریافت نمایندگی ثبت نام کنند.

نکته مهمی که اکنون بیان آن ضروری است این است که تاکید کنم نمایندگی های جدید همگی باید در خور شأن نام کفش ملی با رویکرد جدید باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.