نشست مشترک شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و گمرک جمهوری اسلامی با هدف توسعه و گسترش فعالیت‌های گمرکی

نشست مشترک شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و گمرک جمهوری اسلامی با هدف توسعه و گسترش فعالیت‌های گمرکی

سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در نشست مشترک کاری با معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران بر توسعه فعالیت ها و ادامه روند استقرار در گمرکات جدید، تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، حمیدرضا کیامنفردعضو هیات مدیره و سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در نشست مشترک کاری روز چهارشنبه (۲۴دی ماه ۱۳۹۹) با احمد ذاکری معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران که با حضور عباس مجتهدزاده عضو هیات مدیره و معاون برنامه ریزی و اقتصادی شرکت برگزار شد بر توسعه فعالیت ها و ادامه روند استقرار در گمرکات جدید، گفت‌وگو کردند.

در ابتدای این نشست، ذاکری معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک جمهوری اسلامی ایران، با تاکید بر تعیین تکلیف استقرار شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در گمرکات جدید، گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا، با همدلی و  هم افزایی بیش از پیش بین گمرک و انبارهای عمومی در شرایط کنونی، می توانیم از این زمان حساس عبور کنیم.

حمیدرضا کیامنفرد عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با تاکید بر شش دهه فعالیت شرکت به عنوان بازوی لجستیکی و استراتژیکی گمرک ایران، گفت: شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خود را ملزم به رعایت مفاد قرارداد منعقده دوجانبه با گمرک ایران می داند و برنامه ریزی خود را برای استقرار در گمرکات جدید مندرج در متن قرارداد، آغاز کرده است.

سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با اشاره به آخرین وضعیت حضور در گمرکات خوی، تبریز، زاهدان، باشماق، ماهیرود، قم، اراک و پرویزخان اعلام داشت: کمیته ای با هدف نحوه استقرار در گمرکات مورد اشاره از منظر بررسی تجهیزات و ماشین آلات عملیاتی، نیروهای عملیاتی و انتظامات و… در این شرکت تشکیل گردیده است.

کیامنفرد ادامه داد: شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران یکی از شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری با ماهیت عام المنفعه در تامین حقوق بازنشستگان کشوری می باشد که صرفه و صلاح در این شرکت اهمیت ویژه ای دارد و بر اساس میزان هزینه و فایده کسب شده، سرمایه گذاری می کنیم. چراکه باید از حقوق صاحبان سهام یعنی بازنشستگان کشوری دفاع نماییم.

گفتنی است در این نشست، نبی اله رجب زاده سرپرست معاونت عملیات و امورگمرکی، سیامک حسنی مدیر پروژه های توسعه ای و سید محمدرضا میردامادی رییس حقوقی و امور قراردادها شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و جمعی از مدیران ستادی گمرک ایران به بیان مطالب و دیدگاه های اجرایی در حوزه رفع مشکلات و توسعه فعالیت های دو جانبه پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.