کاشت نهال توسط مدیرعامل شرکت آتیه صبا به مناسبت هفته درختکاری

کاشت نهال توسط مدیرعامل شرکت آتیه صبا به مناسبت هفته درختکاری

دکتر علیرضا عظیمی پور، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی یک اصله نهال غرس کرد.

به گزارش روابط عمومی آتیه صبا، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در اقدامی نمادین طی مراسمی به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و به منظور پاسداشت فرهنگ احترام به طبیعت ، همراه با مدیران و کارکنان شرکت آتیه صبا  یک اصله نهال در محوطه این شرکت غرص کردند.

در این مراسم دکتر عظیمی پور بر اهمیت حفظ درخت و صیانت از این نعمت الهی تاکید و افزود : درخت نماد سرافرازی وایستادگی و سر سبزی است این نماد سربلندی می تواند الگوی مناسبی برای انسان باشد .

وی ضمن تأکید بر ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از منابع طبیعی، گفت: موضوع منابع طبیعی، درخت و کشاورزی بسیار حیاتی و مهم است و منابع طبیعی در کشور به‌عنوان سرمایه‌ای ارزشمند محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا خاطرنشان کرد:درخت مایه حیات و نشاط و زندگی بشر است و برای شهرها و روستاها زیبایی می‌آفریند.

بنابراین گزارش این مراسم با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی و ترغیب کارکنان به کاشت نهال و احترام به طبیعت برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.